Ronde van het Qinghaimeer 2019
Ronde van het Qinghaimeer 2019 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18e editie | |||||||
Periode | 14–27 juli | ||||||
Startplaats | Hehuang New District | ||||||
Finishplaats | Yinchuan | ||||||
Eindklassementen | |||||||
Winnaar | Robinson Chalapud | ||||||
Punten | Eduard-Michael Grosu | ||||||
Berg | Hernán Aguirre | ||||||
Beste Aziaat | Artwr Fedosejev | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
De 18e editie van de wielerwedstrijd Ronde van het Qinghaimeer vindt in 2019 plaats van 14 tot en met 27 juli. De start is in Hehuang New District, de finish in Yinchuan. De ronde maakt deel uit van de UCI Asia Tour 2019, in de categorie 2.HC. In 2018 won de Colombiaan Hernán Aguirre.
Deelnemende ploegen
ProContinentaal | Continentaal | |
---|---|---|
Bardiani CSF | EvoPro Racing | Minsk Cycling Club |
Burgos-BH | Team Sapura Cycling | Monkey Town-à Bloc |
Delko Marseille Provence | Voster ATS Team | Salcano Sakarya BB Team |
Nippo-Vini Fantini-Faizanè | Interpro Cycling Academy | Memil-CCN Pro Cycling |
W52-FC Porto | Medellín | Bike Aid |
Neri-Selle Italia-KTM | China Mitchelton-BikeExchange | Giant Cycling Team |
Shenzhen Xidesheng Cycling Team | Ningxia Sport Lottery- Livall Cycling team | |
China Continental Team of Gansu Bank | Tianyoude Hotel Cycling Team |
Etappe-overzicht
etappe | datum | start | finish | type | afstand | winnaar | klassementsleider | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1e | 14 juli | Hehuang New District | Xining | Ploegentijdrit | 40 km | Medellín | Róbigzon Leandro Oyola | |
2e | 15 juli | Xining | Xining | Vlakke rit | 119 km | Brenton Jones | Weimar Roldán | |
3e | 16 juli | Duoba | Guide | Bergrit | 140 km | Eduard-Michael Grosu | Óscar Sevilla | |
4e | 17 juli | Guide | Longyangxia | Bergrit | 100 km | Hernán Aguirre | Robinson Chalapud | |
5e | 18 juli | Gongha | Chaka | Vlakke rit | 173 km | Georgios Bouglas | ||
6e | 19 juli | Chaka | Bird Island | Bergrit | 136 km | Eduard-Michael Grosu | ||
7e | 20 juli | Haiyan | Haiyan | Individuele tijdrit | 42 km | Benjamin Dyball | ||
8e | 21 juli | Xihaizhen | Qingshizui | Bergrit | 224 km | Alex Molenaar | ||
9e | 22 juli | Menyuan | Minie | Heuvelrit | 160 km | Sjarhej Papok | ||
23 juli | Rustdag | |||||||
10e | 24 juli | Jingchang | Wuwei | Vlakke rit | 116 km | Andrea Guardini | Robinson Chalapud | |
11e | 25 juli | Minqin | Tengger woestijn | Vlakke rit | 153 km | Roy Eefting | ||
12e | 26 juli | Zhongwei | Zhongwei | Vlakke rit | 111 km | Roy Eefting | ||
13e | 19 juli | Yinchuan | Yinchuan | Vlakke rit | 117 km | Matthew Gibson |
Eindklassementen
Algemeen klassement
| Puntenklassement
Bergklassement
Beste Aziatische renner
Ploegenklassement
|
Bronnen, noten en/of referenties
- (zh) (en) Officiële website
- (en) 2019 » Tour of Qinghai Lake (2.HC), ProCyclingStats